Kutsal Yarl Ağacı (Ağaç Evli ve Ağaç Evsiz) | 1.11.2+ Schematicler

3 on Temmuz 24, 2017

Merhabalar,

Boş vaktimde hazırladığım bir Schematic ile karşınızdayım; Holy Earl Tree

5000 yılı aşkın tarihiyle Kutsal Yarl Ağacı, 2 Büyük Savaşa da imza atmıştır ve 2 İmparatorluğun yıkılışını görmüştür.

Kutsal Yarl Ağacı’nın Hikayesi:

Yüce Liderlerin zamanında Drakania ve Ultron İmparatorluklarının düşüşünden sonra Septim’lerin adaya yerleşmesinden kısa bir süre sonra bu ağacın tohumları atıldı. Büyük bir İmparatorluk olan Ultron İmparatorluğu’na son veren Canavarların Kralı Avalon’un güçlerini azaltan bu ağaç, Yarl’ın topraklarının altındaydı. Canavarların Kralı işgal ettikleri tüm topraklardaki canavarları ve hayaletleri toplayarak Yarl’a saldırdı. Korunmasız kalan tüm topraklarda Beylikler, Krallıklar ve Septim İmparatorluğu’nun temeli kazıldı. Bir kaç haftada Yarl’a ulaşan Avalon tüm birliklerini Yarl’ı öldürüp, ağacı kesmeleri için yolladı. Septim’ler bu olayı öğrenip bir kırlangıçla Yarl’a Kutsal Ağaç totemini gönderdi. Yarl göğüslüğünün içine bu totemi koyup tanrılara dua etti, askerlerini ve okçularını düzene sokup bir kaç büyük askeriyle tüm kölelerini azad etti.

3 büyük askerle tüm köleler Septim’lere kaçtı. Yarl ve askerleri son damla kanlarına kadar savaşıp can verdiler. Savaşı kaybeden Yarl’ı Avalon havaya kaldırdı. Ağacın bir dalına asıp, hayatına son verdi. Avalon’un bir kaç oduncusu ağacı kesmek için koşarken birden mavi alevler yükseldi. Ağacın yaprakları parlıyordu ve hiçbir darbe ona zarar vermiyordu. Avalon’un gücü bu sayede zayıflamış ve Yüce Liderlere savaşı kazanmak için bir şans doğmuştu…

Kutsal Yarl Ağacı (Ağaç Evsiz)

İşlenmemiş ham haliyle Kutsal Yarl Ağacı karşınızda.

Kutsal Yarl Ağacı (Ağaç Evli – Doldurulmamış) [Tavsiye Edilir]

İşlenmiş fakat eşya ile doldurulmamış Kutsal Yarl Ağacı, tavsiye edilir. 5 çayını bulut manzarasıyla içmek isteyenlere. Dilediğiniz şekilde dekore edebilir ve ya depolama amaçlı kullanabilirsiniz. Ev yapraklarla kamufle edilmiştir.

Kutsal Yarl Ağacı (Ağaç Evli – Doldurulmuş) [Eklenmedi – Eklenebilir]

Teknik Özelikler:

Boy: 80 Blok

En: 38 Blok

Derinlik: 38 Blok

Sürüm: 1.11.2+

İndirme Linkleri:

Kutsal Yarl Ağacı (Ağaç Evli – Doldurulmamış)

İndirdiğiniz takdirde aşağıdaki tüm şartları kabul etmiş olursunuz.

1- Schematic’in kullanımından doğan sorunları proje sahibi üstlenmez ve ilgilenme sorumluluğu yoktur.

2- İlgili dosyanın başka yerlerde proje sahibi (Meka33)’ün haricinde izinsiz paylaşılması halinde gerekli işlemler yapılacaktır.

Yaşlı Adam – Meka

G-mail: [email protected]/* */

MEK Group 2017

• Liked by
Reply
2 on Temmuz 24, 2017

İndirme Linkleri:

Kutsal Yarl Ağacı (Ağaç Evli – Doldurulmamış)

Not: Sinan sağ olsun gönderiyi düzeltemedim.

Bug Report: 0 düzeltme olmasına rağmen “Bu gönderiyi daha fazla düzenleyemezsin” hatası alma hatası.

• Liked by
Reply
Cancel