Minecraft 1.19 ve Tüm Sürümler MultiMC X (Temmuz 2022)

Yeni Offline MultiMC güncellemesi geldi. Gerçi ultimmc diye geçiyor ama aynı halt fark etmez.

Bu sürümde uzuuuuuuun süredir kurarken yanlışlıkla güncelleme uyarısına tıklayıp offline bozup duruyordu millet o sorun çözüldü.

Sonunda o sorun yüzünden artık offline bozulmayacak. Sağlam sağlam kullanacaksınız programı.

Zip dosyasını indirince uygun bir yerde açın ve programı çalıştırın.

Ayrıca aklınızda olsun 1.16 ve eski sürümler için java 8 gerekir. İNDİR

1.17 ve yeni sürümler için java 17 gerekir. İNDİR

Programın tek bir varsayılan java sürümü oluyor ama her profilde ayrı java sürüm seçebilirsiniz aklınızda olsun şöyle profili düzenle diyin Ayarlar sekmesinde java ayar var;

Ayrıca artık CurseForge multimc nin paketlerini kurmasını engelledi mod paketi kuracak olursanız tüm .jar dosyaları içinde olan .zip gerekiyor yada profil yni oluştur diyince Technic, AtLuncher yada FTB ..vs seçin oralardaki mod paketlerini kurabilirsiniz iki tık kolayca.

Güle güle oynayın…


MultiMC uygulaması açık kaynak geliştirilen çoklu profil oyun ve modding uygulamasıdır.
Minecraft oyuncuları MultiMC ile profiller oluşturabilir, haritalar paylaşabilir, modlar kurabilir ve mod paketleri kurabilirler.
MultiMC geliştiricleri arasında Mojang/Minecraft çalışanları bile bulunmaktadır.
MultiMC.org

MultiMC is a free, open source launcher for Minecraft. It allows you to have multiple, cleanly separated instances of Minecraft (each with their own mods, texture packs, saves, etc) and helps you manage them and their associated options with a simple and powerful interface. Some of the developers of MultiMC client have Mojang/Minecraft employees. Minecraft communities can create profiles, share maps, install mods and mods packs with MultiMC.
MultiMC.org

34 yorumlar

Yorum Bırakın