Create+ [Forge] Mod Paketi – 1.18.2

Büyükçe bir mod paketi (çoğunlukla küçük modlar) olan bu paket, Create Mod’a odaklanarak birkaç ek özellik, yaşam kalitesi iyileştirmesi ve vanilla geliştirmeleri içerir. Eğer makineler yapmak, Quark gibi modlardan gelen yapı taşları ile dekore etmek, Sophisticated Storage ile çiftliklerinizin ürettiği ürünleri depolamak, Supplementaries’ten asılı tabelalar ile üssünüzü etiketlemek veya Sophisticated Backpacks ile tüm mühendislik ihtiyaçlarınız için dolu bir sırt çantası kullanmak ve envanterinizi temiz tutmak istiyorsanız, bu paket mükemmeldir.

4.10+ sürümü itibariyle, mod paketinin kendi modu var! Şu anda sadece bir güncellenmiş tarife datapack’inin bir versiyonu ve ayrıca dişli dizili montaj için eksik bir dişli öğesi içeriyor, ancak gelecekte kinetik enerji kullanan/transfer eden özel bloklar da dahil olmak üzere daha fazlası planlanıyor. Eklediği özel içeriği görmek için buraya bakabilirsiniz.

Optifine ile uyumlu! Bu, en büyük önceliklerden biridir, çünkü kendim Optifine modunu kullanıyorum. Sadece 1.18.2 için en son Optifine önizlemesini kullanmaya dikkat edin.

1 yorum

  • işte tüm zamanların en güzel modunun eklentileriyle harmanlanmış hali . işte bir şaheser.

Yorum Bırakın