Modlu Survival S3 Mod Paketi – 1.12.2

Modlu Survival S3 mod paketi teknoloji ve macera birleşimi bir mod paketidir. Değişik maceralar yaparken bir yandan gelişerek ve teknik modları kullanrak zenginleşerek bu paketi oynayabilirsiniz.

Paket dengeli bir biçimde en sevdiğiniz teknik modlar ve macera modlarını içeriyor. bilmediğiniz bazı teknik modlar ve büyü modlarıda olabilir.

Bazı modlarda fazla geliştik bazı modlarda az geliştik yada es geçtik. Siz isterseniz bütün modlara derinlemesine girebilirsiniz.

Bu mod paketi büyük ihtimalle yaptığım son 1.12.2 mod paketi olacak. Bundan sonra artık 1.16.4 mod paketleri yapmaya başladım. 😎

Mod sayısı 142 . Sayı daha fazlaydı ama azalttık. Sunucu yapmaya hiç uğraşmayın çok pahalı bir sunucu kiralamadıkça bunu server kuramazsınız 🙂

Eğer bilgisayarınız iyiyse. Hamachi ile arkadaşınızla oynayın geçin sunucu olarak en mantıklı seçenek bu diyebilirim.

Güle güle oynayın….

Ekran Görüntüleri

Seriyi Hiç izlemediyseniz buyurun buradan başlayın

Mod Listesi

Mod listesi çok soran oluyor buyurun liste bu tek tek yada seçerek kurmak isteyenlerin işine yarayacaktır.

Seed: 3928740538004191080

Bizim yerleştiğimiz yer spawna yakın 300-500 blok gezin bulursunuz..

Bu pakete en az 6GB veya 8GB ram vermek gerekir. En azından i5 veya i5 üstü işlemci gerekir. Aşağısı kurtarır kurtarmaz bilmem deneyin ! 😁

” Bu sistem yetermi? Bu ram yetermi? ” diye boş soru sormayın kurun deneyin. Üşenmeyin…

Mod paketi nasıl kurulur bilmeyen çok “ben kuramadım” diyorsanız şu linke tıklayın Modlu Suvival S3 MultiMC ile kurulu geliyor. Bu kurulumda 6GB ram verdim zaten min 6 GB ram gerekiyor bu pakete..

“Ben kendi profilimi kendim kurarım” diyorsanız aşağıdaki standart içe aktarma dosyasını indirin. Videoyu izleyip kurun.

129 yorumlar

Yorum Bırakın