New Game – An Improved Experience Mod Paketi – 1.18.2

New Game’in amacı, “vanilla” oyun deneyimini bozmadan oyunun olanaklarını genişletmektir. Bunun için, tüm dahili modlar varsayılan Minecraft temasını takip edecek ve değişiklikler, oyunun tarzı ile mükemmel uyumlu olacaktır.

Bu, biyomların, yapıların, yaratıkların, boyutların veya Minecraft’ın başka bir dalının sayısını genişletmek isteyen ancak hiçbir modun “normal” dışında içerik eklememesini isteyen oyuncular için ideal bir mod paketidir, ki bu birçok oyuncu tarafından istenmektedir.

Ayrıca, üç farklı sürümde (küçük, orta ve büyük) mevcuttur, böylece daha kötü bir cihaza sahip oyuncular da bu harika mod paketini kullanabilir.

Aslında, çok dengeli ve kullanıcılar tarafından sevilen bir mod paketidir, çünkü biyomlar, düşmanlar, mineraller, yapılar, yiyecekler ve oyun içinde oyuncu deneyimini tamamen iyileştirecek çeşitli modlara sahiptir.

Neden envanter ekranın üstünde?

Inventory HUD, envanteri açmaya gerek olmadan görüntülemenizi sağlar. Bu, bazı oyuncular için rahatsız edici olabilir, devre dışı bırakmak için “o” tuşuna basmak gerekecek (önce kontroller bölümünde yapılandırılması gerekebilir) ve mod seçenekleri menüsü açılacaktır.

İlk yorumu bırakın