PortalCraft Mod Paketi – 1.7.10

Yıllar geçmesine rağmen halen çok istenen ve en çok sorulan mod paketim 🙂

Bu paketle ilgili bilmeniz gerekenler var. Bu seriyi çekerken mod paketi 3 kez değişti. Hatta mod ekleyip çıkarmak zorunda bile kaldım. O yüzden pakette sorun olursa boşuna sormayın uğraşın 🙂

Bu paketi import edilebilir paylaşacağım ama ayrıca mod isimlerini tek tek bakarak ve ekleyerek paketi yapabilirsiniz. Çünkü 1.7.10 da dimension/dünya modları çok çok çok sorunlu.

Zaten sırf bu yüzden bölümleri çekerken bazı dimension modlarını geçici iptal ediyordum. Bölümü çekiyordum işim bitince yeni modu ekleyip devam ediyordum. İlk bölümlerden sonra nether portal ıbenzeri portallar pasif bir hale geldi dikkat edilirse fark edilir. Hoş milyonlara kişi izledi bir yorum bile gelmedi bu konuda ayrı konu. Zaten çektiğim bölümleri tekrar aynı dünya gitme gereği duymadığım için sorun olmadı.

Bu seriyi taşıyan başlıca modlar; AnyDimensionModbeta3.1 ve AoA. Diğer modlar biraz çerez ve yardımcı modlar denenilir.

Dikkat: Paketin bu hali hata verebilir. AoA modunu geçici iptal edip kaldırın ve diğer modları çalıştırın sonra AoA ekleyip AnyDimension modunu kaldırın ve çalıştırın. Bu iki mod genelde birbiri ile çakışıyor. Başka çözüm yolu yok maalesef.

Mod Listesi:

Kurulum için aşağıdaki videoyu izleyin MultiMC import etmek gayet kolay.

Güle güle oynayın…

31 yorumlar

Yorum Bırakın