TerraFirmaCraft Reloaded Mod Paketi – 1.18.2

Size modpaketimi, TerraFirmaCraft Reloaded’ı tanıtmak ve oynamaya davet etmek istiyorum. Düşündüm ki zaten birçok mod paketi var, teknoloji modlarının ana odak noktası olduğu, bu mod paketinin bunları çok fazla içermesini istemiyorum. Bunun yerine, hedeflerinize ulaşmanın alternatif ve geleneksel olmayan yollarını içermek istedim. Ayrıca odaklanmaya karar verdiğim şey, oyuncunun gezdiği ve yaşadığı çevreyi geliştirmektir. Oyuncuya, mümkün olan en iyi deneyimi sunmak istiyorum, geleneksel olmayan bir şekilde, ancak doğaya mümkün olduğunca sadık kalmaya çalışarak. Mod paketi elbette ki kendi başına TerraFirmaCraft etrafında inşa edilmiş ve sadece tipik “taş devrinden modern çağa ilerleme” değildir.

Dünyanızda dolaşırken, belki bazı zindanlara rastlarsınız, içinde birçok zorlu yaratık sizi yenmeye çalışabilir. Ayrıca, belki yaşayan okyanusu geçmeniz gerekiyorsa, daha önce mevcut olmayan ürünlerin ve bitkilerin yetiştiği yeni topraklar bulabilir ve derinliklerden sizi tehdit eden bir şey bulabilirsiniz. Ayrıca dünya, tavşanlar gibi birçok farklı kuş ve hayvanla dolu, ancak dikkat etmeniz gerekenler de var.

Bioxx tarafından oluşturulan TerraFirmaCraft, Minecraft survival’ın tamamen yeniden tasarlanmış hali. Dünya oluşturma, vanilya Minecraft’tan çok farklıdır ve geniş bir çevre, taş katmanları ve bitki örtüsü yelpazesi sunar ve teknoloji ağacı çok daha zengindir, seramik, taş işçiliği, metalurji ve çok daha fazlasını içerir. Bu mod, Minecraft survival’ı daha zorlu ve karmaşık hale getirmek için tasarlanmıştır, ancak oynaması hala eğlencelidir. Keyfini çıkarın!

İlk yorumu bırakın